Montaż i serwis instalacji elektrycznych

Innstalacje elektryczne to nasza specjalność. Nasza siedziba mieści sie w Radomiu, jednak działamy na terenie całej Polski. Zaufało nam już wiele firm i centrów handlowych.

Montaż

Serwis 24h

Naprawa

Modernizacja

Instalacje elektryczne

 Czym jest instalacja elektryczna? To nic innego jak część sieci niskiego napięcia znajdująca się w każdym budynku. Przewody i zespoły urządzeń elektrycznych będących podstawą w dostarczania energii oraz sygnałów elektrycznych do odpowiednich urządzeń. Może się wydawać że to zlepek kilku kabli, jednak sprawa znacznie się komplikuje w przypadku siedzib dużych firm czy centrów handlowych. To nasza dziedzina, nie boimy się dużych, wymagających zleceń jak i małych problemów z instalacją.

Montaż instalacji elektrycznych

Jedną z naszych specjalności jest oczywiście montaż całych instalacji elektrycznych. Jak można się domyślić wiąże się to z ogromną odpowiedzialnością, ponieważ najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo użytkowników. W przypadku dużych budynków, instalacja jest wyjątkowo skomplikowana co za tym idzie błąd przy jej montażu tworzy ogromne ryzyko. Zarządzając firmą czy centrum handlowym dobrze wiesz że budynki te odwiedza codziennie mnóstwo ludzi, więc warto postawić na ich bezpieczeństwo, czyli na nas.

Serwis instalacji elektrycznych

 Po zamontowaniu instalacji elektrycznej chętnie ją serwisujemy. Mowa tu o różnego rodzaju pomiarach i testach. Rozumiemy że nie każdy musi znać się na okablowaniu, dlatego nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy. Prawo Budowlane jasno mówi że instalacje należy konserwować. Nie tylko po to by zapewnić stałość w przepływie prądu, ale przede wszystkim wcześniej wspomniane bezpieczeństwo ludzi. Instalacja jest jak organizm, im wcześniej zostanie wykryte zagrożenie tym łatwiej jest je usunąć. Dlatego warto regularnie robić badania.

Naprawa instalacji elektrycznych

W momencie wykrycia problemu z instalacją elektryczną błyskawicznie należy ją naprawić. Także z tym dajemy sobie świetnie rade. Nie bez powodu zaufało nam tak wiele firm. Podczas naprawy najważniejsze jest to, aby wykonywał ją wykwalifikowany elektryk, (takich u nas nie brakuje). W przeciwnym wypadku łatwo może dojść do porażenia prądem.

Serwis 24h

Zadzwoń

534 620 534

Biuro obsługi

ul. Fabryczna 7/315, 26-600 Radom

}

Email

akade@akade.pl

Oferta

W szerokim spektrum działalności firmy oferujemy:

Montaż i serwis instalacji elektrycznych

montaż i serwis domofonów i wideodomofonów

Automatyka do bram, montaż i serwis

^
pomiary elektryczne zgodnie z Prawem Budowlanym
^
montaż i serwis systemów alarmowych
^
montaż i serwis szlabanów wjazdowych
^
audyty w/w instalacji
^
pomiary natężenia oświetlenia ogólnego i na stanowiskach pracy
^
przeglądy i pomiary oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego
^
montaż i serwis systemów CCTV / telewizja dozorowa / analogowa i IP
^
montaż i serwis nagłośnienia
Ponadto wykonujemy wszelkiego rodzaju modernizacje w/w systemów. W swoich działaniach wykorzystujemy wykwalifikowaną
kadrę techników, posiadającą wymagane uprawnienia do wykonywania powyższych czynności gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług oraz terminowość ich wykonywania.
Wszystkie swoje działania przystosowujemy do wymogów klienta.