Montaż i serwis domofonów i wideodomofonów

Zajmujemy sie instlacja domofonow i wideodomofonów na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, spółdzielni mieszkaniowych, jak i deweloperów.

Montaż

Serwis

Naprawa

Domofony i wideodomofony

 Każdą instalację wykonujemy od podstaw bazując na wieloletnim doświadczeniu. Zdobyta przez nas wiedza pozwala podsunąć Państwu rozwiązanie spełniające kryteria. Proponujemy Państwu nie tylko niskie ceny na zakup sprzętu i usługę instalacji, lecz także fachowe podejście i wsparcie techniczne na każdym etapie od wyboru po montaż urządzenia, co pozwala utrzymać je w sprawności i właściwym stanie technicznym, jednocześnie zmniejszając ich awaryjność. Sprawne działanie systemów i ich szybka naprawa poprawia bezpieczeństwo oraz komfort życia. Oferowany przez nas sprzęt jest wykonany z solidnych materiałów, a konkretne podzespoły są odpowiednio dobrane i zabezpieczone w sposób, który pozwala im działać wbrew trudnym warunkom atmosferycznym, a także jest odporny na dewastację. Zapewniamy także bezawaryjną pracę systemów przez wiele lat, a także długą żywotność naszych urządzeń, w oparciu o najnowocześniejsze technologie i produkty, które pomożemy Państwu dobrać zgodnie ze specyfiką zlecenia.

Udzielamy także usług serwisowych na nasze usługi, co pozwala szybko zareagować na problem, który się pojawił, co za tym idzie – usunięcie go i przywrócenie sprawności działania urządzeń oraz
bezpieczeństwa.

Serwis 24h

Zadzwoń

534 620 534

Biuro obsługi

ul. Fabryczna 7/315, 26-600 Radom

}

Email

akade@akade.pl

Oferta

W szerokim spektrum działalności firmy oferujemy:

Montaż i serwis instalacji elektrycznych

montaż i serwis domofonów i wideodomofonów

Automatyka do bram, montaż i serwis

^
pomiary elektryczne zgodnie z Prawem Budowlanym
^
montaż i serwis systemów alarmowych
^
montaż i serwis szlabanów wjazdowych
^
audyty w/w instalacji
^
pomiary natężenia oświetlenia ogólnego i na stanowiskach pracy
^
przeglądy i pomiary oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego
^
montaż i serwis systemów CCTV / telewizja dozorowa / analogowa i IP
^
montaż i serwis nagłośnienia
Ponadto wykonujemy wszelkiego rodzaju modernizacje w/w systemów. W swoich działaniach wykorzystujemy wykwalifikowaną
kadrę techników, posiadającą wymagane uprawnienia do wykonywania powyższych czynności gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług oraz terminowość ich wykonywania.
Wszystkie swoje działania przystosowujemy do wymogów klienta.